A LÉLEK SÚLYA
A LÉLEK SÚLYA
1,6 H2O(földi VÍZ) egyenlő 28,82 g/mol
Az elektronvonzó képesség az atomok egy jellemző adata, és arról tájékoztat, hogy az adott atom mennyire vonzza az elektronokat, vagy mennyire képes megtartani az elektronjait. Más néven elektronegativitásnak is nevezzük. Jele: EN A vonzás mértékét egy számmal is kifejezik, aminek nincs mértékegysége, egyszerűen csak egy viszonyszám, vagyis egy összehasonlító érték.
Az atomok nagyon parányi részecskék. Még mikroszkóppal sem lehet látni őket.
A helyzet hasonló ahhoz, mint amikor főzésnél lisztet vagy cukrot adagolunk a süteményhez. Nem mondjuk, hogy számoljunk le többezer vagy többmillió lisztszemcsét vagy cukorkristályt, hanem azt mondjuk, hogy vegyünk belőle 1- 2 vagy akár több evő- vagy teáskanállal.
Az anyagmennyiség mértékegysége a kémiában egy új egység, a mól. A jele ugyanez a szó, csak ékezet nélkül. Jele: mol
Egy mól anyag mindig 6x10 23 darab részecskét tartalmaz.
Ez egy nagyon nagy szám, és azt jelenti, hogy a 6-os szám után 23 darab nulla állna. Leírva: 600 000 000 000 000 000 000 000 000
Kimondva: hatszázezer-trillió.
1 mól atom tömegét már grammokban is mérhetjük. 1 mól anyag tömegét moláris tömegnek nevezzük.
Jele: Mértékegysége: M gramm / mól (g / mol)
Az atomok elektronszerkezete
Az atommag pozitív töltésű, így természetesen vonzza a körülötte lévő elektronokat.
Az összes elektron azonban nem férne el közvetlenül az atommag körül, ráadásul az azonos töltésű elektronok taszítják egymást, így nem kedvező számukra, ha túl közel kerülnek egymáshoz.
Ezért aztán az elektronok szabályos rend szerint helyezkednek el az atommag körül, úgynevezett elektronhéjakat alkotnak. Ezt nagyjából úgy képzelhetjük el, mint egy céltáblát. A héjak egyre nagyobb átmérőjű körökben veszik körül az atommagot.
Az atomok külső elektronhéja kitüntetett helyzetben van, mert a rajta lévő elektronok vesznek részt a kémiai folyamatokban. Ennek külön neve van, ez a vegyértékhéj, a rajta levő elektronokat pedig vegyértékelektronoknak hívjuk.
A hidrogénnek az első héja egyben vegyértékhéj is, a lítiumnak már csak a második héja vegyértékhéj.
Azonban mindkét elemnek egy elektron van ezen a legkülső héjon, vagyis egy -egy vegyértékelektronjuk van.
A vegyértékelektronokat(vagyis a külső héjon lévő elektronok száma,amivel kapcsolódik más atomokhoz) külön lehet jelölni a vegyjel körül: ezek a pontok.
Az elektronburok felépítése:
• 1. héjon: 2 elektron
• 2. héjon: 8 elektron
• 3. héjon: 18 elektron
• 4. héjon: 32 elektron
A részecskék száma- 12.000 g szén-12. Ez a szám 6 x 10 23 szénatomot tartalmaznak .
A 6.022 x 10 23 számot Avogadro- számnak hívják.
- Egy mól szén-12 (C12) atom 6 x 10 23 szén-12 atomot tartalmaz. Egy mol almában 6 x 10 23 alma van.
- Egy mol vízben is 6 x 10 23 vízmolekula(H2O, ami 18 g, vagy 18 ml) van.
vagyis egy mól egység mindig 6x10 23-on egységnyi anyagot tartalmaz, legyen az alma,körte, fa vagy vas...
Hogy mennyi a tömege, ( atomtömege, súlya g-ban) a kiterjedése, tárfogata, az az atomtömegtől függ,ami alkotja, ha pl viz, akkor H+O vagyis 18, de ha vas, akkor más a helyzet, mert ugye más lesz az atomtömege, ezáltal a súlya is...
Fe-Elektronok héjanként- 2, 8, 14, 2
Súrűsége, 7,87 g/cm3 vagyis 1 cm-nyi kockának a súlya 7,87g, míg a hidrogéné 1.
Atomtömege: 55,845 g/mol, mig a hidrogéné megint csak 1 g/mol! (ELEM=az atomtömeg száma, vagyis majdnem 56 egységnyi vas alkot 1 mol-t, hidrogénként 1 , vízként 18 g/mol)
1 milliliter térfogata = az 1 cm × 1 cm × 1 cm kocka térfogatával.
7,874 [ml] × 1,0 × 10-6 [m³ / ml] = (1)[m³] / 1,0 × 10-6 [cm³/m³] = 7,874 [cm³]
De ha folyadék már a vas, akkor könnyebb lesz, azaz 6,98 g/cm³.
Az ólomé pl 207, az aranyé meg 197, a higanyé 200, az ezüsté majd 108 és igy tovább...
1 mol víz tömege
A víz (H 2 O) 2 atom hidrogénből és 1 atom oxigénből áll.
1 mol vízmolekula --2 mol hidrogénatom és 1 mol oxigénatom lenne.
1 hidrogén atomsúlya 1, az oxigéné 16.
ELEM=azt atomtömeg száma
vagyis a 2 hidrogén+1 oxigénatom = 2 g H +16 g O= 18 g a súlya.
1 mol víz mennyisége
Az egy mól vízmennyiségének megismeréséhez ismerni kell a víz sűrűségét.
A víz sűrűsége a hőmérséklettől és a nyomástól függően változik, de általában
1 gramm / milliliter.
A sűrűség a térfogategységre eső tömeg mennyisége vagy:
- Sűrűség = Tömeg / térfogat
Ez az egyenlet átírható a megoldására:
- Térfogat = Tömeg / Sűrűség
1 mól víz tömegének és sűrűségének bekötésével a következőket kapjuk:
- Térfogat = 18 gramm / 1 gramm / ml
- Térfogat = 18 ml
Ezért: 18 ml (ami 18 g is) 1 mol vizet tartalmaz. (2 hidrogén + 16-os oxigén=18)
1 liter =1000 milliliter. 55,55 mol vizet tartalmaz, ami 1000 g (súlyban) és 1000 ml térfogatban,de a H2O molekula aránya benne 55,55 mol (egység) vagyis ennyi elemnyi (ELEM=az atomtömeg száma, jelen esetben a 2 H és a 1 oxigén,ami 16-os tömegű ,2+16=18 ) vízmolekula-egység van benne. (18x 55.55).
A HIDROGÉNÉ, mint láttuk
(egy atomosé) mint láttuk
Sűrűség gázként
0 °C ,273,15 K (101,325 kPa=(760,0 mmHg).
0,0899 g/l
Sűrűség (folyadék) az olvadásponton (ez az anyagátmenet )
0,07 g/cm³
(szilárd anyag: 0,0763g/cm³)
A hidrogén öngyulladási hőmérséklete (az a hőmérséklet, melyen levegőben spontán meggyullad) 500 °C.
A tiszta hidrogén-oxigén lángok ultraibolya fényt bocsátanak ki, és szabad szemmel szinte láthatatlanok.
A hidrogén más körülmények között a szénhidrogénekre emlékeztető kékes lánggal ég.
A hidrogénatomban lévő alapállapotú elektron energiaszintje −13,6 eV (elektronvolt) amely durván egy 92 nm hullámhosszúságú ultraibolya fotonnak felel meg.
A hidrogén-levegő keverék robbanása.
hallgasd csak meg a hangot is közben! Mint egy lövés a vége. (ezt hallottam hazafelé este!) https://hu.wikipedia.org/wiki/Hidrog%C3%A9n
Középen van egy vidi, azt inditsd el.
KÉTATOMOS HIDROGÉN-H2
Standard hőmérsékleten és nyomáson a hidrogéngáz körülbelül 25% para(ellentétes) - és 75% ortohidrogénből (azonos )áll, melyet normál hidrogénnek is neveznek.
Az ortohidrogén és a parahidrogén egyensúlyi aránya függ a hőmérséklettől, de mivel az ORTO forma egy GERJESZTETT állapot, és emiatt nagyobb energiájú, mint a para forma, ezért nem stabil, és nem lehet tisztán előállítani. Nagyon alacsony hőmérsékleten az egyensúlyi állapot szinte kizárólag a para formából áll.
A hidrogén kétatomos(H2) molekulájának két különböző magspinizomerje létezik, amelyek az atommagok relatív spinjében térnek el.
Az ortohidrogénben a 2 proton spinje AZONOS irányú, és triplett állapotot alkot ( A triplett három elemből áll, amelyek meghatározott sorrendben vagy rendezetlenek lehetnek,ezáltal 3 féle történése lehet.) az eredő magspinmomentum: 1 (½ + ½).
A parahidrogénben a protonok spinjei ELLENTÉTES irányúak, és szingulett állapotot ( alkotnak, az eredő magspinmomentum: 0 (½ − ½). Spin =a saját impulzusuk.
Szingulett-Atomállapot, amelyben két elektronspin impulzusmomentuma kioltja egymást nulla nettó spint eredményezve. A szingulett állapot energiája rendszerint nagyobb, mint a triplett állapoté.
(Ms=2S+1)
de!
A kvantummechanikai felfogásban az alapállapotú hidrogénatom elektronjának egyáltalán nincs perdülete – ez szemlélteti, mennyire eltér a „bolygóként keringő” elektron képe a valóságtól. :)
Elemi cella
A részecskék (atomok, ionok vagy molekulák) csoportja egy kristályban, mely három dimenzióban ismétlődik a kristályrácsban.
A cella sejtet is jelent, aminek ugye van sejtfala, vagyis a másik sejttől elválasztó hártyája.
A LÉLEKBEN 16 CELLA VAN.
Ugyan elválasztódnak egymástól,de a sejtfaluk közös!
Ezek a "cellák", sejtek csak sejtik , hogy a többi mit csinál, de nem kell tudniuk. Ha jön egy impulzus, akkor arra reagálnak, mégpedig úgy, hogy vagy többet dolgoznak,vagy kevesebbet a SAJÁT területükben.
A határoló a KRISTÁLYRÁCS, mint ahogy a terembúra is.
Ez a 16 cella együtt alkotja meg a testnek nevezett hordozónkat. De ugye ezek is kis cellákból épülnek fel.
(pl.a májad a májsejtekből lesz szerv(ezet), igy képzeld,összeszerveződnek az azonos funkciót ellátó sejtek,igy lesz a sokaságból szervezett "szerv".
Minden sejtnek azonos a fala a mellette lévővel, vagyis pl ha 4-5 veszi körül,annyival érintkezik ,és ha el akarsz különíteni egyet, csak úgy tudod, ha a 4-5 elpusztul mellette, másképp nem, mert közös a faluk.
A különböző szerveket kívül egy vastagabb hártya választja el egymástól, de mivel egymás mellett vannak,igy nyilván hatnak is egymásra, a távoli szervekre pedig egy NEM ELEKTROMOS IDEGPÁLYÁN,hanem egy mágneses jelátvitellel! Ugyanis minden sejtben azonos a sejtmag!
Hiába más a formája,akkor is azonos a funkciója a LÉLEKMAGIval.
Vagyis: az adja az impulzust mindnek. :) Ami nem elektromos ,hanem MÁGIKUS, MÁGNESES. Tehát NESZEZ a MAG, és megy a munka. Vagyis teszi a dolgát!
"Nesze", tessék,itt az infó , hogy mit csinálj! EZT AZ ELEKTRON NEM TUDJA! Mert ő nem a mag! Onnan kapja az infót ő is.
Hogyan?
Úgy hogy bent maradt egy elekton! Az kapcsolatban van a kiment elektonnal,ami ekkor már elektron. A kiment elekton elektronként is osztódik tovább! De kering a neutron körül! Több pályán és akár sokan… ettől lesz olyanná az anyag, amilyenné! Ha 1 kering, akkor hidrogén, ha több elektronhéjas, akkor meg más-másanyaggá válik. Ezek a más-más anyagok összekapcsolódnak a legkülső héjon az elektronjaikon át vagy saját fajtájukkal, vagy mással! Mindig az elektronok kapcsolódnak.
De ugye a „magjuk” mindnek ugyanolyan! A „házuk” lehet más-más forma, vagyis más más alak igy más-más „anyag”.
Az elektronos ág pedig az a kapcsolat, amivel a bent maradt elektonhoz(igy a protonhoz is) kapcsolódik egy VONZÁSon át. Ugyanis a mag vonzza, nem mehet nagyon messzire, mert akkor nincs információja!
Ebből lett az „elektromos-s-ág” kifejezés, de ez valójában nem létezik!
MI A VILLÁM? VILLANY? VILLANYÁS, VILLÁMLÁS?
Azok az elkóborolt elektronok, akik NEM egy másik elemmel, nem is a sajátjukkal kapcsolódnak, hanem csak egymással! ELEKTRON az ELEKTRONNAL.
Mivel azonos töltésűek,de nem biztos,hogy azonos spínűek(impulzusúak,fordulatúak), mert attól függ, honnan kóboroltak e- ha olyan elektronhéjról, ami közelebb van a protonhoz, ,akkor nagyobb az energiájuk, ha távolabbiról, akkor kisebb, a nagyobb energiájú ütközik neki a kisebbnek-, igy összekapcsolódnak, és egy hatalmas kisülés, vagyis hang és fényjelenség jön létre az ütközéskor.
Ezek viszont megszűnnek létezni ekkor.
Ha az elektron olyannal találkozik, aki az ellentétpárja, vagyis az „anti” részével, akkor pedig gammasugárzás jön létre. Ez egy jóval nagyobb energiájú fény lesz(nem látható,csak ha a levegő anyagain meg nem törik, akkor is csak egy jóval kisebb pillanatra,mint a villám) ,de ekkor kioltják egymást, nem adódnak össze. )
Visszatérve:
Minden része más -más szervünk működését biztosítja összhangban a többivel.
A "LÉLEK" középpontjában van az ATOMOSZ, vagyis az atommag, az irányító. Ő irányítja,észleli, korrigálja, javítja, ha valahol az együttműködésben hiba van. Ez egy darab fényforrás, semmi több. De Fény a Fénynek(Mag a Magocskáknak) üzen, vagyis a Lélekmag a test billiárdnyi sejtjében lévő minden Magnak. NEM VEZETÉKEKEN ÁT, hanem azonnal!
A cellák száma egy "Lélekben" (a 16 összessége) 1,6x10 23-on.
De mi? A(földi) VÍZ= 1,6 H2O egyenlő 28,82 g/mol
Ugye az elektron tömege a proton tömegének 1/1836 része.
Vagyis- van bent egy (fél) mag, egy bent maradó elekton(1/4) és egy kimenő elektron/1/4(ők voltak a másik fél proton) Ezek tesznek ki egy egészet együtt. De a kimenő elektron csak akkor válik fénnyé(más halmazállapotúvá) ha gerjed és osztódik, ütközéskor energiát veszit, igy csökken a tömege is. Az egyatomos hidrogénnél 1 elektron kering, nem ütközik semmivel, vagyis ennek a tömege nem fog változni, csupán annyiban,hogy amikor átment a falon és kikerült, akkor veszített valamennyit. De ez minimális, nem is válik fénnyé, csak ha ő maga is „gondol” egyet, és osztódik,ha már kettő elektron lesz, azok ütköznek, igy lesz belőle fény. Akkor a tömege csökken, vagyis a proton 1/1836-od része lesz.
A csillagok nagyrészt plazma halmazállapotú hidrogénből állnak, amit apránként héliummá alakítanak át.
A plazmában inok és elektronok vannak szabadon. Az ionok olyam atomok vagy molekulák(csoportok), amiknek töltése lehet negatív- vagyis ANION, ha a kóbor elektronok közül egy vagy több is kapcsolódik hozzá, vagyis beáll a szélső pályára,igy többlete lesz! Nem az elektronjával kapcsolódik,hanem beugrik még egynek! Mintha egy pótjátékos is lenne a pályán! J
A kation pedig pozitív töltésű ion, amiben egy vagy több elektronhiány van, mint az eredeti részecskében. (ekkor meg leszakad róla)
Tehát vannak negatív töltésű inok(atomok) , de többlettel rendelkező ANIONok,vannak pozitív töltésű, de hiánnyal rendelkező KATIONok,és vannak leszakadt , magukban kóborló elektronok. Ez a plazmaállapot.
Az anion szó felfelé menőt, míg a kation szó lefelé menőt jelent. Ebből következik hogy az anód „felhozó”-t, a katód „lehozó”-t jelent (egy úton).
Ionok önmagukban nem, vagy csak extrém körülmények között (pl.: plazmaállapotban) fordulnak elő.
Az egyszerű kationok redukcióval (elektronfelvétel) alakulhatnak semleges töltésű atomokká.
Ellentétes, negatív töltésű párjaik az anionok, melyekkel ionos kötés kialakulása révén ionrácsos vegyületeket alakítanak ki.
Az ionrácsban (mint minden rácsban) a részecskék (ionok) meghatározott geometriai rendben helyezkednek el.
A legkisebb geometriai egységek az ún. elemi cellák, ezek sokasága adja az IONRÁCSOT.
Az elemi cellák kétfélék-
- Izodezmikus szerkezetek:
A kationok és anionok aránya 1:1, az ionok között ható kötőerők egyenlő nagyságúak.
Ha a kationok és anionok aránya 1:2 vagy 2:1
- a kation mérete jelentősen kisebb az anionénál
- ha a kation mérete körülbelül megegyezik az anionéval . Ez a rács úgy tekinthető, mint a kationok laponcentrált köbös rácsának és az anionok egyszerű köbös rácsának egymásba tolása.
A kristályszerkezet a kristályos anyagban lévő atomok, ionok vagy molekulák szerkezete, amely szabályos, térbeli rendezettséggel bír. A kristályszerkezetet a tér minden irányában periodikusan ismétlődő elemi cella alkotja.
Elemi cellának nevezik egy kristályrács-szerkezet egy elemét, amely RENDELKEZIK A RÁCS EGÉSZÉNEK SZIMMETRIAVISZONYAIVAL, és amelyből megfelelő transzlációs műveletekkel az egész rács felépíthető.
Talán már érthető, hogy alakul ki az anyag?
Vagyis, az anionok adják a szerkezetet, a kationok pedig atomokká alakulnak és kitöltik a rács közötti teret.
Tehát a „Lélekmag” súlya 1g, a körötte lévő 16 cella összesen 1,6 x10 23-on. (1,6x száztrilliárd atom) vagyis 16 g. Ez 1+16=17 g lenne, de nem, mert minden külső elektron 0.0005446623 g lesz csupán, ami nem sok ,de összeadódva a hiány levesz 1 g-ot, vagyis marad a 16. Az elektronok tömege elhanyagolhatóan kicsi, ezért az atommag hordozza az atom tömegének szinte teljes egészét.
Ha leveszi a celláit, akkor marad az 1 g, ugyanis ekkor plazmaállapotúvá válik a többi, vagyis szétesnek a kötések.
Ekkor mind a „Lélek” 16 cellájából, mind az élő sejtek billiárdjaiból felszabaduló „Lélekmagocskák” egyesülnek a „Lélekmaggal” magával. Vagyis az atomos kötéseiket felbontják, eloldják magukat. Ez az OLDÁS vagy ÁLDÁS.
Az egész atom átmérője kb. 100.000-szerese az atommag átmérőjének. Ez nagyjából megfelel egy gombostűfej és egy hőlégballon méretarányának.
Az eredeti mag sosem lett fizikai állapotú, hanem plazmaállapotban és súlyban maradt.
A levegőé pl- 28,96 g/mol, a Co2-é 44g/mol.
Ugye a „Lélek”igy is sokkal könnyebb… haladhat „FELEFELÉ” az IONOS, EONOS állapotába.
Ezért hát ha azt akarod, hogy „emelkedj-emelkedj”, akkor elébb le kell venned a földi anyagi ruhádat… mer azzal együtt nem tudsz. Magyarán:minden sejtednek meg kell halnia,hogy el tudjon OLDÓDNI belőlük az atomosz részecske. És egyesüljön az EGY-el, vagyis ezt mondják botor módon az EGY ISTENben való egyesülésnek, vagy a MINDEN EGYnek…
Vicces, nem?
Kivéve: ha megtudod újítani. J vagyis: ha a „Lélekmagba és a cellákba is új programot töltesz.
Persze, csak ha ezeket az összefüggéseket ismered, és a MAGOD megmutatja a hologramképedet a testedről, akkor megint leélhetsz, LE-ÉLEK egy életet, míg el nem használom…
Addig jársz vissza, míg ezt hajlandó vagy megtanulni! Ha még mindig csak hiszel és nem tudsz, s a tudásodat nem osztod meg(jótett), hogy mások is haladjanak, ha még mindig Jézuska,Mária, Buddha, Mohamed, Allah,Jehova stb… meg a többi szentek,angyalok, ördögök,boszorkányok és tündérek, bűvöletében élsz, akkor nehezített pályát kapsz, nem emlékeket!
Ezeket a nem oly bonyolult dolgokat magad is felfedezheted, olvashatsz, utánajárhatsz,keresheted a tényeket(keresztények), és összerakhatod. Elmondhatod, lerajzolhatod, lefestheted, kifaraghatod, mesébe foglalhatod, énekbe,zenébe…akármibe… amit tegyél mások elé. Hátha beugrik valami…nekik is,és elkezdenek keresni. Adhatsz másik képet, ha látod, hogy már túlnőtte…fejleszti ezzel a Képességeit,te meg lyót tettél. J Ettől leszel erkölcsös ember.
No,meg a példáddal, ahogy éled az életedet. Ne csak mond,tedd is.
Ma a képtelenek,képességtelenek, erkölcstelenek,hiteltelenek „mutatnak” rossz példát… és akadályoznak mindenben, csak hogy ne haladj.
Azok, akik egyetlen emléküket sem tudták visszaszerezni minderről, és még a sokaságét is elzárják. Mivel nem tudnak új testet alkotni igy maguknak, az emberektől veszik el az „emlékeiket”. De már ott tart a társadalom,hogy alig van ember, aki emlékszik minderre, igy aztán megfakult a KÉP, nincs miből összerakni egy lyó HOLOgramot. Csak HALÓ-gramot tudnak, azt is rosszul.
A GÉN(I-GÉN) ETIKÁJUK meg csapnivaló! Ugyanis a DNS csak a lélekprogram tárolórendszere, a 16 cella. Ezt már le is másolták…demi van a „Lélekmaggal”, az irányítóval?
Na az MINDENKINEK EGYEDI! Ugyanis a Teremtő A MAGA MAG(j)ÁRÓL másolta! A MAG(j)A KÉPÉRE és HASONLATOSSÁGÁRA! J
Mivel kb 0,6 másodpercenként –vagyis fél másodpercenként-született egy Lélek. Nem sok különbség, de mégis az. Ezért nem vagyunk teljesen egyformák. Mert nem egy erővel érkeznek. Hasonlítunk ugyan de mégsem. Nem gyártott egyeneket hanem egyéniségeket.
Aki elébb érkezett és vetette be magát az Életbe, annak akár több tapasztalata és emléke is lehet… de ez sem biztos, mert van olyan,aki később érkezett,de több energiával, 12 élet alatt végigjárta, s van aki korábban, de kevesebbel, s még mindig tapossa…
Na most, ha ezeknek az emlékeit csenték el, ráadásul vissza is alig kaptak, vagy egyáltalán nem az emlékeikből, akkor azok, akik lusták voltak, de csentek, maguk sem emlékezhetnek, hisz nem tettek semmit, másokéból éltek… eddig!(amit persze előlük elzártak/nak hamis képekkel).
A DNS-ekben tárolt infót letudták ugyan tölteni,de hát nincs vezér! Ezért találták ki a robotokat: nem kell test, csak a látszata,elég lesz a Lélekcella információ.(DNS)
De nem elég… mert minden Lélekmag más és más…és nem lehet csak ideig-óráig irányítani,ráadásul csak elektromos, és az meg nagy igényű!
Mit csinál a testben az elektromosság?
Összeránt! És eléget(gondolj a villámbecsapódásra!), ezért bomlik le a szervezet. Ezáltal készteti mozgásra a sejteket, nem pedig az mRNS által termeltetett energiával.
Ezért találták ki a sok gyógyszert, hogy amikor kifárad és részbem elpusztul a szív, máj, vese, tüdő stb, mert ugye állandó sokk éri, akkor ezek „támogassák” a működését. Csakhogy nem szervesek igy haszontalanok, a hibákat elfedik,de megoldást nem adnak,romlik tovább minden. Ha egy szervnek csak a fele sejtállománya van meg, és azt késztetik teljes 100%-os működésre, nincs miből újjáépítsen,akkor az még hamarabb kimerül a beérkező sok elektromosságról!
Ez egy természetes hálózat
ez pedig az elektromosságé, a villámcsapásé
ez szintén a villám
Nincs közöttük sejthártya! Vagyis minden sejt csak összerándul! Átadja az összerándulást maga körül mindennek.
A DNS sem így nézett ki, nem volt betuszkolva egy pici helyre, hanem gyöngysorként futott , ugyanis nem volt bonyolult a parancs. Ha pedig nem az, akkor a gondolat sebességével száguldott végig az infó, ahova kellett. És már meg is történt az esetleges hibajavítás.
Itt pedig azt látod, hogy rugóként fel van csavarodva, és még a rugó is csavarodik és már kilométer hosszú!
Miért?
Mert egy sort ismételget, és elhasználja! Ezért egyre hosszabb szalagon kellett ugyanazt egymásután írni,mint egy hosszú-hosszú szalag. S amikor a végére ér,kezdi elölről, csakhogy az már használt (és nem tud javítani, mert nincs vezér) igy az információk nem mindig pontosan olvasódnak le, igy hibát-hibára közvetít a sejtnek. ha hibás az infó, akkor hibás a kivitelezés is, nemde? Ha pedig ezek a rossz emlékképek mennek át a következő megszületéskor,akkor eleve hibásan születik,egyre nehezebb az édes élet.
Egy sejt kb 60x tudja magát másolni,utána nem. Ha már eleve rossz a minta (mert csak olyan- mintha!) akkor meg még kevesebbszer, mert romlik a sejtemlékezet, hogy hogyan kéne?
Igy tűnt el a lyó KÉP!
Mivel elektromos, igy aztán az mRNS, aki energiát szolgált egyre kevesebb lett!
Rosszul működik minden.
S most azt találták ki, hogy mRNS-t visznek be,hogy az gyártódjon sok!
Csakhogy még mindig nincs vezérlés ám! Igy egy parancs jön,ami arra készteti a szervezetet,hogy rengeteg ilyen sejtet állítson elő,meg is történi,és az óriási energia,ami felszabadul, minden sejtműködést felfokoz,egyszerre mindenhol sok lesz, nem csak ahol kell, és a vezérlés hiányában egyszerűen összeomlik az egész rendszer. Kinél szinte azonnal,kinél pár nap múlva,kinél 1hónap múlva.
De akkor megint kap egy ilyen mRNS gyártó programot, és ismét felfokoz mindent…bírja,ameddig bírja. Hátha egyszer lesz egy olyan, aki ezt kontrollálja,és elkezd a szervezete védekezni ellene…de ez csak olyanban történhet meg,akiben van „Lélekmag”még, és működik is.
Lyó hírem az,hogy van,rossz meg az, hogy nagyon kevés van a világban ilyen Ember.
Lehet,hogy pillanatnyilag nincs is testben-tesztben,lehet, hogy I-GÉN.
Honnan tudni?
A DNS tesztből, ugyanis az övé gyöngysor. J Ez sem bonyolult, ugye?
Látod a kezében a gyöngysort? Nem kunkorodik kínjában sehova.
1,6 H2O(földi VÍZ) egyenlő 28,82 g/mol. de mit mondtunk az Égi VÍZre? A levegőnél is könnyebb, vagyis TOLLPIHE SÚLYÚ A SZÍVE-VIZE.